Vytvorme spolu férovú a pestrú spoločnosť

Na Slovensku existuje voči ľuďom z LGBT+ komunity stále veľa predsudkov. Viac ako 60 % z nich tají v práci svoju sexuálnu orientáciu, najčastejšie kvôli obavám z diskriminácie, obťažovania alebo násilia. Záleží nám na tom, aby sa predsudky a násilie stali v našej spoločnosti minulosťou a aby sa na Slovensku žilo lepšie všetkým.

Vďaka vášmu daru budeme môcť podporovať mimovládne organizácie aj iniciatívy jednotlivcov, ktoré sa snažia prispieť do verejnej debaty kvalitnými a pravdivými informáciami a spájať LGBT+ komunitu s majoritou.

Našim snom je, aby dúhová komunita bola plnohodnotnou súčasťou spoločnosti. Pridajte sa a podporte Fond pre podporu LGBT+ komunity v Nadácii Pontis.

Jednorázovo
Mesačne
10€
20€
30€
50€
10€
15€
20€
30€

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.